Gold Saç Ekim ve Estetik Merkezi

Yaşar Aykan Şikayet

Merhaba Değerli Ziyaretçiler;
Son günlerde bazı özel sitelerde ve forumlarda adımıza açılmış konular görmekteyiz. Yaşar aykan şikayet başlığıyla açılmış bu konuları takip ve incelemeye aldığımızda, Mesleki etikten yoksun bazı rakiplerimiz tarafından “Karalama” olarak girildiğini gördük.

Sizler de bu konu veya paylaşımları incelediğinizde tutarsız ve gerçeği yansıtmayan veriler olduğunu farkedeceksiniz. Yaşar aykan Saç ekimi yüzlerce kişiyi gür saçlara kavuşturmuş bir markadır. Tüm sosyal medya hesaplarımızda ve web sitemiz üzerinden referanslarımızı görebilir, dilerseniz arayıp görüşebilir, dilerseniz de brifing alabilirsiniz.

Uzun yıllardır yurt dışında yurt içinde birçok başarılı saç ekimine imza attık. İnstagram hesabımızdan tüm işlemlerimizi detaylıca inceleyin lütfen. Aynı zamanda ULUSAL ve ULUSLARARASI TV Programlarına DAVET Edilerek “Saç Ekimi” Konusunda Bilir Kişi Olarak Geniş Kitlelere Ulaşan Programlara Katıldık.

Markamızı ve Adımızı Karalamaya Çalışan Mesleki Etikten Yoksun “Sözde” Rakip Firmalarımızın Bu Gibi Yanlış İçerik Paylaşmalarını Kınıyor, En kısa sürede düzeltilmesini temenni ediyoruz.

Sağlıkla kalın.
Yaşar AYKAN
Med.Est.Uzm.

HIZLI BİR FİYAT ALIN

[]
1 Step 1
Lütfen Ad ve Soyad giriniz
Telefon Numaranızı ekleyiniz
phone
Dosya
cloud_uploadTüm Fotoğraflarınızı Buradan Yükleyiniz
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

güneydoğu estetik

Hakkımızda Mutlu Referanslar
Binevler Mah. Üniversite Blv. No.160 ( Özel Akademi Hastanesi ) Şahinbey/Gaziantep

444 93 86

0 543 358 90 90

info@fuesacekim.net